Son Dakika Ankara, Ankara Haberleri,Ankara Haber Sitesi
reklam
» 
Fethullah Gülen ses kaydı dinle. Abi ile Fethullah Gülen telefon görüşmesi dinle video
a aa
Tarih : 14 Ocak 2014 21:33
Fethullah Gülen ses kaydı dinle. Abi ile Fethullah Gülen telefon görüşmesi dinle video
Fethullah Gülen ses kaydı dinle. Abi ile Fethullah Gülen telefon görüşmesi dinle video
reklam

Dün gece Türkiye şok bir ses kaydı ile ayağa kalktı. Fethullah Gülen Hoca’ya ait olduğu iddia edilen ses kaydını dinle. Fethullah Gülen telefon görüşmesi ses kaydı dinle. Video izle. Neler konuşuldu, ses gerçekten de Fethullah Gülen’e mi ait. Dinlemeyi kim yaptı. ses kaydı nasıl basına yansıdı.

 ses kaydı dinle izle

 

AK Parti ve Fethullah Gülen Cemaati arasında sert rüzgarlar esiyor. HSYK’nın yapısını değiştirecek olan kanun teklifinin görüşmeleri sırasında da sert tartışmalar olmuştu. Tüm bunlar olurken ortaya şok bir ses kaydı çıktı bu ses kaydını dinle, videosunu izle.Fethullah Gülen’e ait olduğu iddia edilen ve Türkiye’deki en büyük abi ile yaptığı söylenen telefon görüşmesin ses kaydı internete düştü. Fethullah Gülen telefon görüşmesi ses kaydı dinle.
SOSYAL MEDYADA PATLADI

İş hayatı ve çeşitli meseleler hakkında geçen konuşmalarda ilginç detaylar da dikkat çekti. İddialara göre Fethullah Gülen’in ses kaydı büyük bir şok etkisi yaptı. Konuşmayı gerçekleştiren taraflar dinlendikleri ihtimaline karşı temkinli konuşuyorlar dinleme kaydı videosu. Hatta “Uganda’dan ananas geldi” cümlesi de dikkat çekti. Ananas konusu medyada ve sosyal ağlarda tartışıulmaya başlandı. Fethullah Gülen ses kaydı dinle. Türkiye’deki en büyük abi ve Fethullah Gülen’in yaptığı iddia edilen telefon görüşmesinin detayları haberevet’te.
ŞOK SES KAYDINI DİNLE

İnternete düşmesi ile birlikte büyük bir yankı uyandıran ve tüm gözleri Fethullah Gülen Cemaati’nin üzerine çeken telefon görüşmesi ses kaydı bazı vatandaşlardan tepki çekti. Fethullah Gülen’e ait olduğu iddia edilen ses kaydını haberevet.com’dan dinleyebilirsiniz. Uzun süredir “kaynayan kazan” gibi olan Türkiye’de çıkan telefon görüşmesi ses kaydı ile bir derece daha ısındı. Telefon görüşmelerinde adı geçen bazı iş adamları ve şirketlerden de açıklamaların gelmesi bekleiyor. Fethullah Gülen Hoca’ya ait olduğu iddia edilen telefon görüşmesi ses kaydını dinle.

Soundcloud.com isimli siteye sızdırılan ve Gulen’e ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında Gülen’in bazı kişilerle yaptığı görüşmeler yer alıyor.

 

Ses kayıtları arasında işadamı Mustafa Koç ile yapılan bir görüşme  ve “Kasım 2013 FG Turgay Ciner Ve Ali Sabancıya Talimat”, “Ekim 2013 FG Mustafa Koç, Takip – Sponsor – TUSKON”, “Aralık 2013 FG Bank Asya Talimatı/ BDDK’da adamlarımız var”, “FG Thy Para Çekmesi” başlıkları ile yüklenen telefon görüşmeleri yer alıyor.

 

Gülen olduğu iddia edilen şahıs  Afrika’daki bir petrol işine KOÇ grubunu ortak alıp almama konusunda da, “Şimdilik onları değil başka bir grup bulalım.” cevabını veriyor.

 

Arayan kişi attıkları adımların takip edildiğini anlattığında Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs, “Takip ederler kendinize dikkat edin” uyarısında bulunuyor.

Son bölümde işadamı Mahmet Nazif Günal’la ilgili bir sıkıntıyı çözdüğünü belirtilyor.

 

Bu görüşme dışında “Kasım 2013 FG Turgay Ciner Ve Ali Sabancıya Talimat, Ekim 2013 FG Mustafa Koç, Takip – Sponsor – TUSKON, Aralık 2013 FG Bank Asya Talimatı/ BDDK’da adamlarımız var, FG Thy Para Çekmesi” başlıkları ile telefon görüşmeleri internete yüklendi.

 

İŞTE SKANDAL GÖRÜŞMELERİN SES KAYDI

 

– Alo

 

– Aloo

 

– Tamam bir görüşeyim dedi ama uzun olmasın tamam mı

 

– Tamam

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs: Efendim.

 

– Hürmet ederim efendim inşallah daha iyi afiyettesinizdir

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs-  İnşallah

 

– Bu Aziz Bey vardı efendim. O gelecek olan beyefendi.Pasaportunu elden almak için rica etti. Pazartesi günü verecekler

 

– Fethullah Gülen :olduğu iddia edilen şahıs Kimin dediniz?

 

– O Bursa’dan gelecek olan Aziz Bey. Osman Hoca söylemişti Hocam.

 

-Fettullah Gülenolduğu iddia edilen şahıs : Ha Tamam evet hatırladım evet tamam peki

 

– Ali Sabancı’yla beraberdim dün Hocam. Çok Selamları var. Sağlığınızı sıhhatinizi sordu. En çok da o arayıp sordu bu süreçte.Ceyda Hanım bir mektup verdi. O da o şekilde telefonla olmayabilir dedi. Turgay Ciner Bey’e uğradık bugün. Hasan beyle bir koşe yazarının menfi yazı yazma durumu vardı. Onu öğrenmiştik. Kendisini aradık. Bizzat devreye girdi. “Bu gazetede aleyhinize hiçbirşey çıkamaz” dedi. Hepsi bunların ‘Hizmet Müessesesi’ dedi. “Büyüğümüzün (Fettullah Gülen) aleyhine de ben burada bir şey çıkartmam” dedi.Öyle güzel bir görüşme geçti efendim kendisiyle.

 

FETHULLAH GÜLEN OLDUĞU İDDİA EDİLEN ŞAHIS: ÇOK İYİ ALLAH RAZI OLSUN!..

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Çok iyi. Allah Razı olsun

 

UGANDA’DAN ANANAS GELMİŞ!..

 

– Bu dostlarımıza Uganda’dan ananas falan gelmiş. İşte efendim onlara göndermiştim. Bugün teşekkür mektubu yazmış o Koç. Adamı da aradım. Yardımcısıyla görüştük. Bu iftar meselesini de orada tekrar görüşürken Mustafa (Koç) Bey’in Adnan Bey Polat’ın aramasından rahatsızlık duyduğunu ifade etti efendim. Ben Süleyman abiyle de paylaştım bunu, söyledim kendisine. herhangi bir şey olursa ben görüştüreyim, Federasyon Başkanı’nı da tanıştırdık zaten dedim. Siz arada kalacak olursanız bizim üstümüze atın en azından. Siz kötü olmayın Adnan Bey’le dedim. Böyle bir şey çıktı ortaya hocam.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Meseleyi çözün bence. Yumuşakça inşallah.

 

RAFİNERİYİ KİME VERELİM, EFENDİİİM!

 

– Bir de efendim rafineri meselesini ben şeye götürmedim. Koç’a. Fatih Baltacı Bey o ortağı olan iki ayrı ülkedekilerle görüştü. İlgilenmiyorlar. Akın İpek Bey’e söyledim. O da ilgilenmiyor. Bu ayın 8′inde de müraacat etmek için son tarihi. Onlara bildirelim mi bunu Koç’a . Başka bir alternatif gelmedi aklımıza.

 

GÖNÜLLERE GİR YETER!..

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Evet olabilir bence de. Gönüllerine girmiş olursunuz.

 

– Başüstüne hocam.

 

– Hürmet Ederim. Allah’a afiyetler versin inşallah

 

Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahsın Bank Asya’ya para yatırılması ile ilgili talimatları: BDDK’da adamlarımız var.

 

Görüşme Tarihi: 21 Aralık 2013

 

– Aloooo

 

– Buyur

 

– Ya Abdullah Bey.

 

– buyur Abdullah

 

– Bi saniye burda bi Şivan sana bi şey söyliycek.

 

– Söylesin

 

– Aloo. Abi.

 

– Efendim

 

– Ben Osman.

 

– Buyur.

 

– Nasılsınız abi, iyisiniz inşallah.

 

– Teşekkür ediyroum sağolun.

 

– Abi bu Bank Asya’yla alakalı bir Başbakan’ın talimatıyla Bank Asya’ya girilme durumu vardı da. Onunla alakalı arkadaşlar bir değerlendirme yaptılar. Toptan teknik olarak bir şeye imkan var mı diye. Normalde mümkün değil dediler. Olsa bile kademelerde arkadaşlar var. Bunların hepsinden geçiyor olması lazım. Ben de onları anlattık. Fakat bir çözüm önerisi olarak bir şey söylemişler notlarımın arasında. bunu da sizinle paylaşmamı istedi. Diyor ki abi arkadaşlar yani herhangi bir şekilde bize bakan yönüyle BDDK yönüyle bir sıkıntı olmaz ama arkadaşların tavsiyesi şöyle. Bank Asya hakkında bir söylenti, şayia çıkması banka açısından çok tehlikeli. Şu anda twitterdan bunu yaymaya çalışıyorlar. paranın çekilmesi vs ile alakalı endişeler vatandaşta oluşursa mudilerde, daha önceden böyle bir uygulama yapmışlar mesela

 

– Biliyorum. Mesela 2001′de oldu.

 

– Bize değil de bir başkasına da yapmışlar. O bankayı batırmışlar mesela. Dolayısıyla böyle bir şey tehlikeli olabilir. Şöyle bir şey teklif ediyor arkadaşlar. Bunu çok yaymadan 10 tane büyük işadamı abiyle paylaşılsa da bunlardan 5 tanesi veya 10′u bir şekilde 300 milyon TL kadar mevduat getirseler bankaya ve 5 tanesi de kağıt üzerinde Asya Emeklilik Şirketi var ya abi,

 

-Evet

 

– Bir kısmını da bunlar satın alsalar. Buradan da 300 milyon TL gibi bir giriş olsa bu durumda şey iyicene sağlamlaşır. Bunların girmesinin önü kapanır. Dolayısıyla Hocaefendi bu yapılabilirsa yapılsın dedi. Size söylememi istedi.

 

– Bana söyledi de ben detayını bilmiyordum. Bu işin tekniğini yani o bankada teknik olarak kim bilir?

 

– Şöyle abi, bizim bi ekibimiz, sizin adınıza biz bir ekip kuracaktık ya arkadaşlar destek verecekti.

 

– Ha anladım

 

– 3 kişi bir araya geldiler Orada Yakup diye bir arkadaşımız vardı. o sivil bir arkadaşımız. Onlar biraraya geldiler. Bunların bu ihtimaline binaen biz BDDK olarak durumumuz nedir, nasıl koruruz diye.

 

– Mesela şimdi orada Zafer Bey var. Zafer Beyle kim görüşecekse görüşse Zafer Bey bize ne yapılması gerekiyorsa anlatsa. Yönetimde ya.

 

– Zafer kim abi?

 

– Orada (BDDK) Yönetim Kurulu’nda ya. Teknik arkadaş.

 

– Bununla alakalı olabilir. O da olur ama teknik dili konuşan Ahmet de olabilir.

 

– O zaman ya Ahmet olsun ya Zafer

 

– Tamam. aynı dili konuştuklarından teknik bi şey olacaksa Ahmet olursa size daha rahat izah edebilirler bunlar.

 

– Olsun. O izah etsin o zaman

 

– Dolayısıyla. Tamam. Yani işadamlarının bulunması ve bu iki husus diyorlar bankayı daha kemikli hale getirir. Dolayısıyla bu süreci baltalar. Bu süreçte böyle bir duruş sergilememizde fayda var diyorlar çünkü fon açısından biraz daha bankanın mevduata ihtiyacı var diyorlar. Hocaefendi bunu yapalım o zaman dedi. “Şu süreçte bir zarar görmemek için bunu yapalım” dedi. Ama normal şartlar altında endişeye mahal bir durum yok. Çünkü orada Başkan Yardımcısı’nı geçmeleri lazım. Daire Başkanı’nı geçmeleri lazım. Onun altında Daire Başkan Yardımcısı’nı geçmeleri lazım. Bunların hepsi bizim arkadaşımız. ama olur da yani bir talimat gelirse endişesinden dolayı bunu yapıyoruz.

 

– Mühim değil. Ben anladım. Sizin ilgili arkadaş görüşsün. Bize mesela yarın nasıl ulaşacaksa ulaşsın. Yarın ilgili arkadaş teknokrat arkadaş bizi bilgilendirsin.

 

– Tamam. bizi bilgilendirsin derken Ahmet’i çağırıp ona mı söylesinler abi, yoksa

 

– Tabi Ahmet’e söylesinler. Ahmet bizi bilgilendirsin.

 

– Tamam. öyle yapalım. Tamam abi

 

– Teşekkür ederim.

 

– Görüşmek üzere kolay gelsin

 

FETHULLAH GÜLEN OLDUĞU İDDİA EDİLEN ŞAHIS NELER YAPIYOR BÖYLE?

 

Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahsın Mustafa Koç, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mehmet Nazif Zorlu ve TUSKON ve İş Takibi ile ilgili talimatları

 

Görüşme Tarihi: 14 Ekim 2013

 

– Aloo

 

– Fethullah Gülen :olduğu iddia edilen şahıs Efendim

 

– Efendim hürmet ederim. Bir iki husus vardı efendim müsaade ederseniz arzetmek istiyordum. arzetmek istiyordum

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs: Buyrun

 

– Zatıalinizle görüştükten sonra geçen gün Mustafa Bey aradı Koç. Sizin orada başkentteydi (Washington) bir süredir. aile içinde de teyit ettiler dedi. Memnuniyetle biz sponsor olmak istiyoruz buna dedi. Kendisi de bizzat bulunmak istiyor efendim. Adnan Polat Bey de kendisini aramış efendim o görüşmeden sonra. Süleyman abi de teyit etti onu. Bu şekilde bilgi vermek istedim o konuyu.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Evet iyi olmuş. Yani onların bulunması da iyi. Vaka onlara karşı da yukarıdan bir tavır var da. Fakat mali şeyleri karışık yoksa problem olabilecek yanları yoksa bi şey yapamazlar yani. Üzerlerine müfettişler salınsa bile bi şey yapamazlar.

 

– Rahat duruyorlar efendim.

 

ONUNLA TEMASIMIZI BÜYÜK PATRON BİLMESİN

 

– Fettullah Gülenolduğu iddia edilen şahıs  : Evet. Zannediyorum tedbir aldılar. Haberdardılar.

 

– Evet Efendim. Teşekkür ettiler efendim o hususta. Davetiye taslağı gibi kendisini istişare makamında şeyler yapalım mı efendim. Temas yapalım mı bu konularda.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : İyi olur. ama şey, Büyük Patron pek bilmesin. Onunla temasımızı çok bilmesin.

 

– Başüstüne efendim. O konuda zannedersem bir takip altındayız. Ben bazı hususlar var. O gelen arkadaşlar zatıalinizin o tarafa geldiler. Geçen başıma bir vakıa geldi. Onları aktarıcam efendim. Size de gelip aktarıcam. Zannedersem o konuda takip ediyorlar orayala alakalı.

 

– FetHullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Doğrudur

 

– O gittiğimiz gün akşam bazı şeyler oldu da efendim. Telefonlar geldi. Bir de efendim bu Uganda Devlet Başkanı’ndan haber geldi. Orda bir rafineri meselesi vardı. Uzun süredir gündemdeydi. Çıkarmamışlardı. Türkiye’den büyük bir firma getirirseniz memnun oluruz dediler. Onlara (Koç holding) teklif edelim mi edelim. Onların da ilgisi var bu konuya.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Onların dışında başkası öyle ağır bir yükün altına girebilir mi?

 

– O yükün altına girebilecek bizim çevremizde pek bildiğimiz bir insan yok efendim. Türkiye’dekiler de büyükler efendim genelde içerde şeylere giriyorlar. Onlar sizin göstereceğiniz insanlarla ortaklık yapmak isteriz gibi bir üslupları da var. İsterseniz biraz daha çalışalım Öyle şey yapalım.

 

– FetHullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Öyle yapalım. Biraz da böyle dediğimizi yapacak, diyeceğimiz şeyleri derken rahat olabileceğimiz birisi olsa daha iyi olur. Olmazsa onları tercih ederiz.

 

– Başüstüne efendim. bir efendim bu Mehmet Nazif Bey’in büyük bir işi vardı. Çinliler alacak gibiydi. Sonra başka iki işi onlara vermiş. O iş için dışişleri bakanı tekrar davet etti bayram sonrası gelseniz dedi bu işi alabilicez dedi. O konuda nasıl yapalım. Gidelim mi Nazif Bey’le tekrar?

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Olaiblir. Nazif Bey’i de sıkı tutmak lazım.

 

– Başüstüne efendim. Görüştük Hacca gitmeden. Bir de efendim twitter’da TUSKON’la alakalı bir kampanya yapıyorlar. Müspet gibi görünüyor ama farklı bir siyasi içerikten atıyorlar mesajları. Kapatılmayla iligili malum gündem şeyleri söylüyorlar. O konuda müspet bir mail atıp, onun gündemmizde olmadığını, ülkemize hizmete devam ettiğimizi falan söyleyip. çünkü yanlış insanları heyecanlandırır tarzları var. Böyle bir şey yapsak müsaade ederseniz.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Kapatma ne?

 

– Daha önce bir Önder Bey Malatya mahreçli bazı haberleri geçmişti. İşte dersanelere karşılık TUSKON’un kapatılması gibi haberler geçtiler. Üzerinde durmadık o zaman.

 

– Fetthulah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Onların elinde mi öyle bir şey yapmak?

 

– Yani mümkün değil efendim bu. Sivil toplum kuruluşu. Denetlerler. En fazla kamu yararımızı almaya çalışırlar elimizden ama kendi kayıtlı teşekkür ve takdirleri var. Herşeyi de bakanlıklarla müştereken yapıyoruz. yani gayrı-cebri bi şey olmazsa herhangi bir şey olmaz efendim.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : O zaman o yapmak istediğiniz şeyi yapın inşallah.

 

– Başüstüne efendim

 

– Fethullah Gülen  olduğu iddia edilen şahıs : Allah afiyet versin

 

– Hürmet ederim.

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs: Bayramınız mübarek olsun.

 

– Allah razı olsun. Ellerinizden öperim. Bayramınızı tebrik ederim hocam.

 

– Fethullah Gülen  olduğu iddia edilen şahıs: Arkadaşlara selam söyle. İsmail Bey burdaydı dün.

 

– Bahsetti efendim. O Şükrü Beye de çok teşekkür ediyrouz. O kendisi bilet almış. Israrla görmek istedi. Ben de Mehmet Yaşar Bey’e yazdırdım. O da çok memnun olmuş. Teşekkür etti efendim.

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs   : Estağfirullah. Öyleydi yani. Geçen de memnundu. Bi daha gelince çok kalırım dedi bana.

 

– Allah razı olsun hocam. çok iyi oldu. Hürmet ederim.

 

BANK ASYA, HÜSEYİN GÜLERCE SULH, MEVZULARI!

 

Bank Asya’ya para yatırılması ile ilgili talimatları. Hüseyin gülerce’nin Sulh yazısı ile ilgisi olmadığını anlatıyor.

 

Görüşme Tarihi: 25 Aralık 2013

 

– Aloo

 

– Fettullah Gülenolduğu iddia edilen şahıs   : Efendim

– Efendim hürmet ederim. Bu Ali Bey’in işyeriyle alakalı bu büyük müşterilerden bir kaç tanesi almış yani almış şeylerini. tabi o bayağı büyük. bunlar içerisinde henüz belli olmayan THY var bir de Banka var. O da alırsa biraz zorlanacak gibi görünüyor. Acaba biz bu arkadaşlarla beraber olacağız birazdan onlarla böyle usturubuyla görüşsek böyle önde gelen olanları 2001′de olduğu gibi şeylerini yatırmalarını istesek uygun olur mu?

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Ben size demiştirm o elinizdeki şeyler olmuyor mu?

– Onlar küçük kalıyor efendim.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Öyle mi?

– Evet. Yani bu büyük. Bayağı büyük. Böyle yani bayağı bi arkadaşların da paniğe maniğe sevketmeden külli şeyin olması ancak o şeyleri kapatabilir.

 

– Fettullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs    : Var mı? yolu var mı onun?

– İşte efendim şu anda bazıları mesela şimdi ihtiyaçtır deyip kendileri aramış. ama biz bunu aşarız diye bir hafta içerisinde şey olmuş ama fakat şu andaki görüntü THY ne yapacak belli değil? Büyük. 300 küsur. Bir de o Banka’nın 300 küsur. Öyle büyük toplu şey yaparlarsa o şeymiş. yapma ihtimalleri çok yüksek şu anda. Çekme ihtimalleri.

 

– FetHullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Ne yapılabilir?

– Efendim arkadaşlarla görüşerek, arkadaşlar bu yakın çevrelerin yani şeylerini oraya 2001′de olduğu gibi yatıracaklar.

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs : Mümkün mü o?

– İşte o daha önceden malumalleri yapmıştık zatıalinizin tensibiyle 2001′de.

 

– Fethullah Gülen olduğu iddia edilen şahıs  : Yapın. Yapın. hiç ahesteler hissetmeden çarçabuk hemen yapın. Çarçabuk.

– Başüstüne efendim. Bir de efendim bugünkü şeyle alakalı, bugünkü Hüseyin Gülerce’nin yazısı o sulh mü o zatıalinizin bilgisi dahilinde mi yoksa kendiğilinden mi yazdığı bir şey?

 

– Fethullah Gülen  olduğu iddia edilen şahıs: Hatırlayamadım. Nedir O?

– Efendim 3 şart koşuyor. 1. yolsuzlukların üzerine gidilsin diyor. Yani paralel yapı varsa onları tasfiye edebilir. 2. Dedikodu gıybet etmeyelim. Bu bütün ülkeyi rahatsız ediyor. Sulh yolunu teklif ediyor.

 

– Fethullah Gülen :olduğu iddia edilen şahıs Önemli değil.

– Başüstüne

 

– Haberim yok. Siz şimdi o meseleyi halledin. O meseleyi halledin.

– Başüstüne efendim. Hürmet ediyorum. Allah sağlık sıhhat versin.

DİĞER ANKARA HABER HABERLERİ

  • Ankara’da Bisiklet Protestosu

   Ankara’da Bisiklet Protestosu

   Her bisikletlinin ortak sorunu olarak ortaya çıkan durumlardan en önemlisi, trafikte fazla yer bulamamaları ve trafikte kendilerine yokmuş gibi bir davranış sergilemeleridir. Zan zaman bu anlamda trafik...

  • Ankara’da Çiçek Trafiği

   Ankara’da Çiçek Trafiği

   Ankara’nın Eskişehir Yolu’nda düğün öğle saatlerinde yoğun bir trafik meydana geldi. Trafiğin meydana gelmesine neden olan olay ise çok ilginç değerlendirmeler aldı ve zaman zaman da olumsuz bir...

  • Ankara’ya Kardeş Geldi

   Ankara’ya Kardeş Geldi

   Ankara bazlı dış politikalar yürütülmeye devam ederken, her gün yeni bir ziyaretçi, Başbakanlık Makamı’na ziyaret gerçekleştiriyor. Bununla da kalmayarak belediyeler arasında da protokoller imzalanıp, ortak...

  • Sürücüye Altı Ay Eğitim

   Sürücüye Altı Ay Eğitim

   Ankara Ticaret Odası tarafından yapılan açıklamaya göre ticari araç ya da servis kullanan kişilerin belli bir deneyim sahibi olmadan bu tür mesleklere adım atmamaları gerektiği söylendi. Kamyon ve servis...

  • Eskişehir Yolu Trafiği Çiçek Dikiminden Dolayı Kilitlendi

   Eskişehir Yolu Trafiği Çiçek Dikiminde...

   Ankara-Eskişehir yolu, belediye ekipleri tarafınca yapılan toprak bakımı nedeniyle kilitlendi. Çiçek ve toprak bakımı nedeniyle, ana yolun sol şeridini kapatan ekipler, trafik çilesi çeken insanlar tarafından...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.